مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

alt

alt

 

برگزاری جلسه عمومی انجمن اولیاء ومربیان مجتمع آموزشی شهید فهمیده


جلسه عمومی انجمن اولیاء و مربیان مجتمع آموزشی شهید فهمیده روز شنبه مورخ 93/11/25 رأس ساعت 16 با حضور معاون محترم سفیر جمهوری اسلامی و حضور پر شور اولیاء دانش آموزان و مسئولین و معلمین در محل سالن اجتماعات مجتمع برگزار گردید.

altalt


ادامه مطلب ...

 

تجلیل از همکاران 

به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام فرخنده دهه فجر ، جشنی با حضور مسئولین و دبیران و خانواده هایشان در محل مجتمع آموزشی شهید فهمیده برگزار گردید .


altaltalt


ادامه مطلب ... 

 

نواختن زنگ انقلاب درمجتمع شهید فهمیده

همزمان با سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وسالگرد غرور آفرین ورود حضرت امام خمینی (ره)به میهن اسلامی صبح امروز زنگ انقلاب  به صورت نمادین توسط سفیر محترم جمهوری اسلامی  در مجتمع آموزشی شهید فهمیده به صدا درآمد .

altalt

altalt

altalt

altalt


ادامه مطلب ...

 

روزدوشنبه مورخ ششم بهمن ماه نود و سه ساعت یازده صبح جلسه شورای دبیران با حضور جناب دکتررحیم پورازغدی وجناب آقای مشکی رایزن فرهنگی ومسئولین مجتمع ودبیران محترم  در مجتمع آموزشی شهید فهمیده برگزار گردید.

پس از تلاوت قران مجید  مدیرمحترم مجتمع ضمن خیر مقدم وخوش آمد گویی به جناب دکتر ازغدی از فعالیت دلسوزانه همکاران قدردانی کردند.

در ادامه جناب دکتر ازغدی پس از تشکراز کارکنان ومعلمان مجتمع  با ذکر حدیثی از پیامبراعظم که به حضرت امیر فرمودند:بنای تعلیم وتربیت را بر بشارت بگذار نه نفرت واز ابعاد مثبت اسلام سخن بگو واگر دستاوردت در طول خدمت اصلاح یک نفر باشد از هر آنچه آفتاب بر آن میتابد با ارزش تر است و طبق آیه قرآن هر کس یک فرد را اصلاح کند گویی تمام بشریت را اصلاح واحیا کرده است واینکه تحولات عظیم فرهنگی در جامعه باید از مدارس شروع شود وتاکید بر این نکته که در بحث تعلیم وتربیت کیفت مهمتراز کمیت است ومعلم نباید به جمعیت نگاه کند وهدایت یک نفر کافیست ومایوس کردن یک فرد که قتل فرهنگی ومعنوی به شمار میرود مساوی با قتل کل بشریت است واینکه هنوز هم در بعضی از کشورهای غربی زن قربانی جاهلیت است وبه عنوان یک ابزار به او نگاه میکنند  بیاناتی ایراد فرمودند. 

درپایان ایشان به سوالات همکاران به ویژه در خصوص سند تحول آموزش وپرورش پاسخ دادند.

altalt

altalt

altalt