مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

نام مجتمع : شهید محمد حسین فهمیده ایروان                          جنسیت : دخترانه - پسرانه

دوره تحصیلی : تمام دوره ها       آدرس : ارمنستان , ایروان ,ماسیو 1خیابان لوویان شماره 8

سال تملک :1386          نوع مالکیت : مالکیت رسمی جمهوری اسلامی ایران

مساحت ملک : 4000 متر مربع

تعداد ساختمان ها 6  باب

ساختمان شماره 1

ساختمان شماره 1  با مساحت 350 متر مربع در ضلع غربی ورودی , مختص دوره ابتدایی می باشد که شامل یک دفتر و 6 کلاس درس (از اول ابتدایی تا ششم ابتدایی) با سرویس های بهداشتی می باشد .

ساختمان شماره 2

طبقه اول این ساختمان با مساحت 450 متر مربع شامل کلاسهای مقطع راهنمایی ,دفتر معاونت آموزشی ,اتاق مشاوره,آزمایشگاه فیزیک و. شیمی و کارگاه (به مساحت 48 متر مربع) کتابخانه و آبدارخانه و بوفه و انباری می باشد .کتابخانه مجتمع دارای بیش از 5000 جلد کتاب در موضوعات مختلف و همچنین انواع سی دی های آموزشی  جهت استفاده دانش آموزان و اولیای آنها می باشد .

طبقه دوم با مساحت 450 متر مربع شامل 6 کلاس درس متوسطه و پیش دانشگاهی(در رشته های ریاضی و تجربی), نمازخانه ,دفتر دبیران , دفتر معاونت و همچنین کارگاه کامپیوتر با 9 دستگاه سیستم فعال قابل استفاده و ویدئو پرژکشن و اینترنت فعال پرسرعت که مورد استفاده دانش آموزان می باشد .


امکانات جنبی و رفاهی دیگر

سالن اجتماعات مرکزی به مساحت 110 متر مربع که دارای کلیه امکانات صمعی و بصری می باشد .

سالن ورزشی سر پوشیده با مساحت 450 مترمربع به اضافه رختکن و سرویس های بهداشتی و دوش آبگرم و تهویه مناسب و قابل استفاده جهت ورزش های والیبال ,بسکتبال ,هندبال و فوتبال سالنی و بسکتبال ویژه نونهالان بوده و مورد استفاده دانش آموزان و همکاران در ساعات ورزش می باشد .

سوئیت اقامتی :این مجتمع مجهز به یک سوئیت اقامتی با مساحت 50 متر مربع دارای امکانات کامل جهت که جهت اقامت بازرسان و ناظرین امتحانات نهایی اعزامی از ایران یا سرپرستی و مهمانان فرهنگی معرفی شده از سرپرستی محترم در نظر گرفته شده است .

حیاط مجتمع به مساحت 2000 متر مربع می باشد که با درخت کاری و گلکاری و همچنین صندلی های حیاطی زیبا مورد استفاده دانش آموزدر ساعات تفریح می باشد . محوطه مراسم آغازین با مساحت 250 متر مربع با پوشش شیروانی سقف .

موتورخانه و پارکینگ به مساحت تقریبی 90 متر مربع واقع در ضلع شرقی مجتمع.

اطلاعات آموزشی

دانش آموزان : در حال حاضر مجتمع پذیرای 147 نفر دانش آموز در دوره های تحصیلی (پیش دبستانی و ابتدایی 72  نفر , راهنمایی 24 نفر,متوسطه و پیش دانشگاهی 51 نفر )می باشد که بهره گیری از کادر مجرب آموزشی از وضعیت آموزشی و پرورشی بسیار مطلوبی برخودار و در کشور ارمنستان تمامی هموطنان مقیم ایرانی یا ایرانی ارمنی فرزندان خود را در این مجتمع ثبت نام می نمایند .