مجتمع به روایت تصویر
لینک های سایت

http://yerevanschool.ir/images/2.jpg

http://yerevanschool.ir/images/5.jpg

http://yerevanschool.ir/images/3.jpg

http://yerevanschool.ir/images/4.jpg

برگزاری سی و نهمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی

در روز پنجشنبه 19 بهمن ماه با حضور سفیر محترم کشورمان و اولیای گرامی و مقامات ایرانی وارمنی و همه دانش آموزان عزیز و همکاران محترم،جشن باشکوهی به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن مجتمع شهید فهمیده برگزار گردید.

مراسم با اجرای دکلمه با موضوع ستایش خداوند متعال شروع شد.سپس تعدادی از دانش آموزان قرائت دسته جمعی قرآن کریم داشتند و بعد از آن سرود ملی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان توسط دانش آموزان مدرسه شهید فهمیده و مدرسه ارمنی 200 اجرا گردید.

در مرحله بعد آقای محمودوند مدیر مجتمع ضمن خیر مقدم به همه مدعوین عزیز و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)،سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفتند و از خداوند منان برای تربیت نسلی مقید به آرمان های انقلاب استمداد طلبیدند و نیز از همه کسانی که در اجرای برنامه ها فعال بودند و نقشی داشتند تشکر نمودند.

در ادامه برنامه جناب آقای سجادی سفیر محترم کشورمان،ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به همه ایرانیان عزیز تبریک گفتند و رسیدن به آرمان های انقلاب و اهداف تعلیم و تربیت را در گرو تلاش همگانی به خصوص دانش آموزان عزیز دانستند و دانش آموزان را به فراگیری علم به همراه تزکیه تشویق نمودند.

سپس دانش آموزان عزیز برنامه های متنوع و متعددی ارائه نمودند؛همچون اجرای سرودهای انقلابی،بیان حکایت انقلاب،نمایش طناب زنی،تئاتر،اجرای دکلمه و ... 

شایان ذکر است که اجرای بعضی از برنامه ها به صورت مشترک با مدرسه 200 ایروان انجام شد.

در پایان جلسه با حضور سفیر محترم کشورمان،از دانش آموزان برتر و فعال آموزشی و پرورشی مجتمع با تقدیم لوح سپاس و اهدای جوایزی تجلیل شد و از حضار محترم پذیرایی به عمل آمد.